Alarm Sistemleriparadox_paket1

Evde, iş yerinizde, mekanınızda, dükkanınızda; Alarm Sistemleri can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra koruma sağlar. Alarm güvenlik paneli ile Alarm izleme hizmetini bir arada kullanarak sevdikleriniz ve mülkleriniz için güvenliği sağlamış olursunuz. Hırsızlık, yangın vb. durumlarda yetkililerin hızlı bir şekilde müdahale etmesine olanak sağlamış oluruz.

 

 

ESS Güvenlik, Alarm Haber Alma Merkezi Hizmeti veren iş partnerleriyle yaptığı anlaşmalar ve çalışmalar sonucunda, sizi sadece hırsızlardan korumakla kalmayacak, yangın ve acil sağlık sorunları gibi acil müdahale gereken durumlar yaşadığınızda yetkili mercilerin (itfaiye,ambulans vb.) belirtilen yere hızla ulaşmasını ve hızla müdahale etmesine olanak sağlar.

hirsiz_alarm_sistemi_projesi

 

Hırsızlık durumunda,

İş yerinize, dükkanınıza, evinize, mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda ilk aşama da harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları ses ve ışık ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Haber Alma Merkezimize gelen sinyaller sonrasında size ve polise haber veren Alarm Haber Alma Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesine olanak sağlar.

Yangın durumunda,

Güvenlik paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye çağır” butonu, sisteminizde bir ısı/duman  dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Haber Alma Merkezimize yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edebileceğiniz ısı/duman dedektörleri de, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Haber Alma Merkezimize iletecektir. Alarm Haber Alma Merkezi itfaiye ve size yangın ihbarında bulunup, en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Acil Sağlık Müdahalesi durumunda,

Acil bir sağlık durumuyla karşılaştığınız zaman güvenlik paneliniz üzerinde bulunan “ambulans çağır” butonuna basarak Alarm Haber Alma Merkezimize sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Haber Alma Merkezi size ve ambulansa haber vererek, olay yerine hızla müdahale edilmesine olanak sağlar.

Gaz Kaçağı durumunda,

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Haber Alma Merkezi sizi ve polisi arayarak, mekanınıza / iş yerinize / dükkanınıza / evinize hızla müdahale edilmesini sağlar.

Panik durumunda,

Evinizde / İş yerinizde / Dükkanınızda / Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Haber Alma Merkezimize bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Haber Alma Merkezi en kısa sürede size ulaşılmasına olanak sağlar.

Su Baskını durumunda,

Alarm Sisteminize entegre edeceğimiz Su Baskını Dedektörleri ile eviniz / iş yeriniz / dükkanınız / mekanınız ani su baskınlarına karşı da korunmuş olur. Su Baskını durumlarında Alarm Haber Alma Merkezimiz sizi arayıp bilgilendirmektedir.

Evinizi, işyerinizi kısacası mekanınızı sadece hırsızlıktan korumayın, aynı zamanda yangından ve su baskınından koruyun…